Komunikat marzec 2024

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,
Sympatycy i Zainteresowani proponowaną tematyką,

w imieniu Zarządu Szczecińskiego Oddziału Stowarzyszenia Historyków Sztuki, serdecznie zapraszamy, we współpracy z Muzeum Narodowym w Szczecinie, na wykład mgr Radosława Walkiewicza w dniu 12 marca o godz. 18 00 w sali konferencyjnej muzeum przy ul. Staromłyńskiej 27, zaplanowany w ramach spotkań naszego Oddziału. Prelegent zapozna nas z wynikami swoich badań dokumentujących oryginalny wystrój zespołu szpitalnego przy ul. Piotra Skargi, dawnej kliniki dla kobiet, oddanej do użytku w 1931 r.

Czytaj więcej...

Komunikat luty 2024

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,
Sympatycy i Zainteresowani proponowaną tematyką,

w imieniu Zarządu Szczecińskiego Oddziału Stowarzyszenia Historyków Sztuki, serdecznie zapraszamy, we współpracy z Muzeum Narodowym w Szczecinie, na oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Obrraz 2” w dniu 20 lutego o godz. 17.00.

Czytaj więcej...

Komunikat styczeń 2024

Uprzejmie przypominamy, że pozostały jeszcze do odbioru nowe legitymacje członkowskie SHS u pana dr Dariusza Kacprzaka, Prezesa Szczecińskiego Oddziału SHS, a w przypadku jego nieobecności w sekretariacie Muzeum Narodowego przy ul. Staromłyńskiej nr 27. Osoby, które nie mogą odebrać legitymacji osobiście prosimy o przesłanie na nasz kontakt adresu, na który możemy wysłać/ dostarczyć legitymację Kolejny dodruk legitymacji planowany jest na początku lutego. W związku z tym osoby, które uregulują składki będą mogły złożyć wniosek o ich wydanie z wnioskiem o przywrócenie członkostwa w SHS. Ponownie zamieszczamy listę osób, które otrzymały legitymacje w styczniu, bo nie u wszystkich otworzył się poprzedni plik. Zachęcamy do wnoszenia jednorazowo składki za cały rok, ponieważ zakończenie płatności za dany rok warunkuje otrzymania znaczka przedłużającego ważność legitymacji na kolejny rok.

Czytaj więcej...

Komunikat 2 grudzień 2023

Wszystkim
Koleżankom i Kolegom
życzymy
spokojnych i radosnych
Świąt Bożego Narodzenia,
a w Nowym Roku,
spełnionych nadziei
i wszelkiej pomyślności

zyczenia shs 2023

Uprzejmie informujemy, że do końca grudnia b.r. powinniśmy już otrzymać nowe legitymacje członkowskie, zgodnie z warunkami przekazanymi przez ZG SHS, tj. dla osób nie zalegających ze składkami. Weryfikację osób uprawnionych przeprowadziła księgowość Zarządu Głównego SHS.

O odbiorze legitymacji, jak je otrzymamy, powiadomimy odrębnym e- mailem.

Informujemy również, że w zakładce Inne na naszej stronie będą się znajdowały jedynie te komunikaty innych oddziałów, które dotyczą wszystkich należących do SHS tj. dotyczące konferencji i objazdów. Komunikaty informujące o pracy innych oddziałów, prosimy odczytywać na stronach tych oddziałów.

 

dr Dariusz Kacprzak
Prezes SHS O/Szczecin
dr Małgorzata Gwiazdowska
Sekretarz SHS O/Szczecin

Komunikat grudzień 2023

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy
Sympatycy i Zainteresowani proponowaną tematyką,

w imieniu Zarządu Szczecińskiego Oddziału Stowarzyszenia Historyków Sztuki, serdecznie zapraszamy, we współpracy z Muzeum Narodowym w Szczecinie, na wykład dr Szymona Piotra Kubiaka, "Spotkanie wokół książki: Macierz. Szczecińskie muzea i sztuka dla Nowego Pomorzanina 1910–1945".

Wykład odbędzie się 13 grudnia 2023 r. o godz. 18.00 (środa) w sali konferencyjnej w Muzeum Narodowym w Szczecinie przy ul. Staromłyńskiej 27.

Czytaj więcej...