Komunikat Krakowskiego Oddziału SHS Kwiecień 2023

- Sekcja Sztuki Nowoczesnej zaprasza 27 kwietnia (czwartek) o g. 16.00 do Galerii Starmach na zwiedzanie wystawy "Pracownia Jerzego Nowosielskiego". Wystawa została zorganizowana z okazji Roku Jerzego Nowosielskiego. Po wystawie oprowadzi jej kurator Andrzej Szczepaniak. Zbiórka w Galerii Starmach, ul. Węgierska 5.

- Zapraszamy do Galerii Sztuki Współczesnej Dom Doktora w Zakopanem (ul. Witkiewicza 19) na wystawę "Rysunki dzieci z Charkowa", której otwarcie nastąpi 1 maja (poniedziałek) o g. 18.00. Wystawa została zorganizowana wspólnie z Fundacjami Kharkiv Renovation Fund i Kolo Chaty. Autorką projektu jest Julia Rybinska z Charkowa. Współorganizacja: Anna Baranowa, Magdalena Tryba, Barbara Wojewoda. Wystawa będzie trwała do 19 kwietnia.

Przypominamy o dorocznym Sprawozdawczym Zebraniu Walnym naszego Oddziału, które odbędzie się przy ul. Starowiślnej 18 kwietnia

I termin: godz. 17.15, II termin: godz. 17 30.

Wszystkim Członkom - referentom   na ubiegłorocznej ogólnopolskie sesji naukowej SHS w Krakowie przypominamy, ze termin składania prac do druku już minął. Bardzo prosimy o deklarację, czy Koledzy w najbliższym czasie  złożą referaty do druku, bo bez tego nie można oszacować kosztu wydania materiałów.